Výberom infračervených ohrievačov Heat4All si vyberáte vysoko kvalitný dizajnový výrobok „Made in Austria“. Našim zákazníkom zabezpečujeme ekologické, energeticky efektívne a inovatívne vykurovacie systémy, ktoré využívajú najmodernejšiu technológiu a sú vyrábané pomocou udržateľných zdrojov a komponentov.

Našou túžbou a cieľom je ponúknuť našim náročným zákazníkom najlepší možný pomer ceny a výkonu. Považujeme preto za svoju povinnosť ponúkať špičkový technologický výkon a kreatívne návrhy za prijateľné ceny, aby sme sa uistili, že vykurovanie pomocou našich exkluzívnych infračervených ohrievačov budete milovať.

V našom úsilí ponúknuť Vám iba tie najlepšie produkty na trhu sme sa nedávno rozhodli exkluzívne poveriť výrobu infračervených ohrievačov do rúk nášho exkluzívneho partnera. Kombinácia know-how Heat4All o infračervených ohrievačoch s hlbokými technologickými znalosťami spoločnosti Koller nám umožňuje poskytovať Vám produkty najvyššej kvality „Made in Austria“. Náš medzinárodný rast zabezpečujú ďalšie výhody vyplývajúce z tejto novej spolupráce, ako napríklad vyšší objem výroby, zvýšenie skladovacích kapacít a teda aj kratšie dodacie lehoty.

Vďaka tejto novej a exkluzívnej spolupráci Vám teraz môžeme predstaviť našu novú generáciuproduktov Heat4All ICONIC.

Heat4All ICONIC je náš najnovší technologický úspech v oblasti infračerveného vykurovania. Naše nové výrobky majú oveľa vyššiu účinnosť žiarenia v porovnaní s predchádzajúcou generáciou produktov. To nám teraz umožňuje vykurovať Vaše miestnosti s ešte menšou spotrebou energie a teda ešte efektívnejšie ako predtým. Infračervené panely Heat4All ICONIC Vám tak môžu výrazne znížiť Vaše energetické požiadavky a náklady na vykurovanie.

Naša nová generácia produktov Heat4All ICONIC Vám tiež ponúka úplne novú, širokú škálu možností prispôsobenia a dizajnu, čo Vám umožní premeniť Vaše osobné sny na realitu. Nezáleží na tom, či Vás zaujíma niektorý z našich sklenených panelov Picture, Mirror alebo Decor – nikdy predtým sme Vám nedokázali ponúknuť širší výber tlačových motívov, farebných odtieňov skla a ďalších možností prispôsobenia, ktoré Vám pomôžu navrhnúť svoj osobný život a vykurovanie priestorov.

Ďakujeme Vám za Váš záujem o naše výrobky a želám Vám skutočne úžasné zážitky z vykurovania pomocou panelov Heat4ALL ICONIC

s úctou, 

Norbert Cuder

Výrobný závod

Naše infračervené panely sú špičkovým produktom „Made in Austria“. Sú rovné, ľahké ako perie a ľahko sa inštalujú.

Naše infračervené panely Heat4All ICONIC sú vyvíjané a vyrábané v spolupráci s našim rakúskym partnerom Koller. Náš vysoko kvalifikovaný tím usilovne pracuje na tom, aby naša najnovšia generácia produktov nebola ničím iným, len tou najlepšou na trhu.

Koller už získal viacero vyznamenaní a v roku 1998 bol tiež predstavený s rakúskym erbom. Značke Koller bolo ďalej udelené právo používať „Austria Gütezeichen“, rakúsku národnú ochrannú známku kvality.

Naša výroba a infračervené vykurovacie telesá sú certifikované:

  • TÜV GS
  • Conformité Européenne (výrobok spĺňa požiadavky Európskych usmernení)
  • RoHS-Richtlinie (kontrola použitých látok)
  • IP45 (typ ochrany, stupeň ochrany 1)
  • Zbrojný kódex Rakúska (manufaktúra)
  • Rakúsko Gütezeichen (manufaktúra)

Všetky produkty Heat4All sa vyrábajú v Rakúsku podľa najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti. Na výrobu našich ohrievačov používame iba certifikované vysoko kvalitné materiály. Všetky sklenené a zrkadlové prvky sú vyrobené z tvrdeného bezpečnostného skla (ESG), čím sa minimalizuje riziko zranenia v prípade rozbitia.

Po výbere našich certifikovaných vykurovacích panelov Heat4All ICONIC si vyberáte bezúdržbový, energeticky efektívny a moderný infračervený vykurovací systém, ktorý je prispôsobiteľný tak, aby vyhovoval Vášmu individuálnemu životnému štýlu.

Heat4ALL medzinárodne

Záruka a certifikáty

Naše infračervené ohrievače sú vyrábané v Rakúsku v súlade s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti. Obsahujú výlučne certifikované vysoko kvalitné materiály. Všetky sklenené a zrkadlové prvky sú vyrobené z tvrdeného bezpečnostného skla (ESG), čo minimalizuje riziko zranenia v prípade rozbitia.

Certifikát CE („Conformité Européenne“) je osvedčenie v súlade s právnymi predpismi EÚ pre určité výrobky a potvrdzuje, že certifikovaný výrobok spĺňa požiadavky platných Európskych Usmernení.

Potvrdzujeme, že vykurovacie panely Heat4All neobsahujú žiadne škodlivé látky, ktoré presahujú zákonnú prahovú hodnotu stanovenú v smernici RoHS.

Vykurovacie panely Heat4All sú chránené proti prachu a viacsmerne striekajúcej vode a preto sú vhodné aj na použitie v kúpeľniach.

Certifikácia TÜV-GS je momentálne dokončená.
 

Poskytujeme 96-mesačnú záruku na všetky naše infračervené panely ICONIC, 36 mesiacov na všetky rámy a tlač, ako aj 24 mesiacov na všetky elektrické komponenty.